O mně

Vyrůstala jsem na maloměstě, svou pubertu jsem již trávila na vesnici, kde pobývám do dnes. Život na vesnici v rodinném domě mě donutil naučit se mnoho manuálních činnosti. Díky dojíždění jsem se velmi zdokonalila i v time managementu. Využívám každé volní chvilky a posouvat otevřené projekty postupně kupředu.

Když si říkám, že už více nemohu zvládnout, tak se nakonec ukáže, že zvládnu ještě mnohem více.

Víte jak sníte velkého slona? Naporcujete ho a sníte ho po kouskách 🙂

Vystudovala jsem střední ekonomickou školu a přes 13 let pracovala ve výrobním závodě v automobilovém průmyslu. Prošla jsem si od manuální práce u pasu, přes implementaci nových projektů do sériové výroby. V této oblasti bylo velmi důležité pracovat týmově, umět řídit projektově činnosti a standardizovat si jednotlivé fáze projektu. Časový plán byl neúprosný a většinou technické komplikace nás posouvali zpět. 

Později jsem se přesunula do vedoucí funkce. Jako vedoucí oddelění kvality jsem byla zodpovědná za pozitivní bilanci rozpočtu. Nasbírala jsem zkušenosti ve vedení týmu, procesnímu řízení oddělení a vyjednávání o nákladech interně a externě. Hlavní náplní kromě jiného, bylo standardizovat veškeré činnosti oddělení, zodpovědnost a povinnosti mezi odděleními.

Jeden rok jsem si vyzkoušela i práci mimo automobilový průmysl ve výrobním závodě s tištěnými spoji. I v této době se ukázalo, že nedokáži přihlížet neefektivním procesům, takže jsem ke své práci rozjela ještě zlepšující projekty.

Posledních několik let jsem provozovala vlastní e-shopy, kde jsem mj. testovala, jak zefektivnit procesy i v podnikatelské sféře. A jak mít nastavené finanční toky pro takto specifický podnikatelský model.

Pravidelně konzultuji se zkušenými profesionály, kteří podnikají desítky let  a mají bohaté zkušenosti. Dlouhodobě taky úzce spolupracuji s kvalitními účetními specialistkami.

Dovednosti

Praxe v bodech